Kategorie produktów
Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Reklamacje, zwroty i gwarancje w sklepie CaxSOFT


  

Reklamacje w wyniku otrzymania wadliwego lub niezgodnego z opisem produktu

W przypadku wady lub niezgodności towaru z opisem, należy poinformować sklep CaxSOFT.pl

a) Firma Grupa Rosiak jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu Art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. 


b) Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres biuro@caxsoft.pl.

lub listownie

Grupa Rosiak

ul. Warszawska 4
78-100 Kołobrzeg


Firma Grupa Rosiak zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. 


c) Firma Grupa Rosiak nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

Reklamowany produkt Klient odsyła na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej. Następnie zostanie przesłany zgodny produkt. W razie gdy jest on uszkodzony nastąpi wymiana na nowy model.

 


  

Uprawnienia do odstąpienia od umowy
 

a) Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu Art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres:

Grupa Rosiak

ul. Warszawska 4
78-100 Kołobrzeg


b) Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. 
c) Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
- nagrań muzycznych i audiowizualnych oraz programów komputerowych zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego 
opakowania; 
d) W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot pieniędzy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

Grupa Rosiak

ul. Warszawska 4
78-100 Kołobrzeg

e) Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. 
f) Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.


  

Gwarancje

Nasze produkty objęte są europejską gwarancją producenta oraz równolegle, roczną gwarancją sklepu CaxSOFT.pl

Pierwszą instancją jest serwis producenta. W przypadku uszkodzenia lub defektu, sprzęt należy zwrócić do jego autoryzowanego przedstawiciela.

W razie braku jego placówki w Polsce lub nieuzasadnionych odmów,  należy skorzystać z 12 msc. gwarancji CaxSOFT odsyłając produkt do naszego oddziału firmy.

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności lub wady towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni.

O wszystkich nieprawidłowościach towaru lub defektach Klient musi zgłaszać telefonicznie bądź mailowo na adres biuro@caxsoft.pl. W reklamacji Odbiorca powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer zamówienia i rodzaj wystąpienia problemu.


W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep CaxSOFT.


  


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl